خانه / دانلود سریال رقص روی شیشه / دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه

دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه

دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه

دانلود قسمت یازدهم سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه

رقص روی شیشه عنوان مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه، فیلمنامه براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی نوشته شده و تهیه کنندگی پیمان جعفری محصول سال ۱۳۹۷ است.

مجموعه «رقص روی شیشه» یک ملودرام اجتماعی در مذمت مهاجرت و در ستایش خانواده است. رعنا و یغما، زندگی خوب و عاشقانه‌ای دارند اما زندگیشان را سایه رازهایی که پنهان کرده‌اند، تهدید می‌کند و همین پنهان‌کاری، ماجراهای هولناکی را برایشان رقم می‌زند.

یکی از سریال‌ های عمیق، پرمعنا و تحول برانگیز در میان سریال‌ های ایرانی است و افرادی که در گذشته سریال ممنوعه یا سریال عاشقانه را پسندیده بودند، حتماً این سریال را میپسندند.

دانلود سریال رقص روی شیشه با لینک مستقیم و کیفیت عالی

رقص روی شیشه که حداقل در ۲۶ قسمت تولید خواهد شد، فیلمنامه‌ ای اجتماعی دارد و مهدی گلستانه پس از تهیه‌ کنندگی سریال موفق و پرمخاطب عاشقانه این بار با کارگردانی «رقص روی شیشه» در دومین تجربه خود در شبکه نمایش خانگی حضور دارد.

داستان رقص روی شیشه یک بدنه‌ی اصلی دارد که همان رابطه‌ی رعنا و یغما و ماجرای فساد مالی‌ای که گریبان یغما را می‌گیرد است.

مرگ اکلیلی و گم شدن فایلی که باعث نجات یغما می شد، ماجراهایی را رقم می زند که انتهایش به ادریس می رسد . رعنا بی خبر از همه جا سرنخی از همسر گمشده اش به دست می آورد.

رقص روی شیشه عنوان مجموعه نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه، فیلمنامه بر اساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی نوشته شده و تهیه‌کنندگی پیمان جعفری محصول سال ۱۳۹۷ است. این مجموعه که فضایی عاشقانه و اجتماعی دارد به زبان فارسی و محصول ایران است؛ پخش این سریال از ۲۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ آغاز شده و در ۲۶ قسمت پخش خواهد شد.

عوامل سریال رقص روی شیشه :

سازنده: تصویر دنیای هنر
نویسنده: طلا معتضدی
کارگردان: مهدی گلستانه
بازیگران: بهرام رادان
مهتاب کرامتی
امیر آقایی
مهرداد صدیقیان
میترا حجار
حامد کمیلی
هدی زین العابدین
بیتا فرهی
اکبر زنجانپور
ستاره اسکندری
سحر قریشی
ترلان پروانه

 

دانلود قسمت یازم سریال رقص روی شیشه با چهار کیفیت متفاوت

 

filmhaye khanegi

دانلود ادامه قسمت های دیگر سریال

بازدیدها: ۳۷

درباره‌ی tvnostalgia

tvnostalgia

همچنین ببینید

دانلود قسمت پنجم سریال دومینو کارگردان محمد صادق لواسانی

بازدیدها: ۳۷

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است